Домой Новости 50 тысяч гривен кожному! Оплата до украинцев – первые детали: это помощь Украине. Переможемо!

50 тысяч гривен кожному! Оплата до украинцев – первые детали: это помощь Украине. Переможемо!

0
50 тысяч гривен кожному! Оплата до украинцев – первые детали: это помощь Украине. Переможемо!

Міський голова Кривого Рогу Олександр Вілкул заявив, что з власної кишені платитайм от 10 тис. до 50 тис. грн за информацию о сотрудничестве.Про это Вілкул написал в телеграмм.За его слова, у Кривому Розі создано специальное гарячу по телефону, лінію и электронному адресу, за которым можно посоветоваться с коллаборантами и здорників.

“Прохання – повідомляти прізвище, ім’я та по батькові людини, яка виявляє зацікавленість до місць дислокації, переміщення, складу та належності підрозділів ЗСУ, інших складових сил безпеки та оборони, про тих, хто здає окупантам місце розташування українських військових, або хто коригує вогонь по нашей територии», – ответил Вилкул.

Він додав, що особисто виплачуватиме нагороду, якщо завдяки цій інформації затримаютъ зрадника.«Я гарантирую, что якщо за вашу информaцiєю буде затримано реально существующего шпигуна, я особе виплачу людині, яко смогла надати інформацію, 50 тис. грн. Якщо це буде покидьок-агитатор за «руский мир» (тільки наголошую – потрібне підтвердження, краще аудио- чи відеофіксація) – 10 тис. грн», – подкреслив Вілкул.Він додав, шо інформацію про таких людей можна надати по телефону з месенджеров — 067-563-02-63, или отправить лист на електронну почту, які вказані въ ого пості.

Прохання до вас – також у ваших свидомленнях надавати свои данные – прізвище, им’я та по батькові, номер телефона для связи с вами, обеспечення обставін та виплатигороди.Я дякую вам за ваш справжний патриотизм, за вашу уважительность, бажання допомогти известным захисникам и виявити ворога. – подумает Вилкул.

Джерело:korupciya.com