Домой Новости Прямо из лікарні трагичная звістка: Він промер – сегоднеші, у таке велике свято.

Прямо из лікарні трагичная звістка: Він промер – сегоднеші, у таке велике свято.

0
Прямо из лікарні трагичная звістка: Він промер – сегоднеші, у таке велике свято.

Трагическая новина повидомила його дочка Юлия в своем Facebook.

За її фразой, трагедия стала сегодняшней,

Легенда АТО Миколи Микитенку було 49 лет.

«НАРОДЕ МІЙ, ДО ТЕБЕ Я ЩЕ ПОВЕРНУСЯ, І В СМЕРТІ ОБЕРНУСЯ ДО ЖИТТЯ СВОЇМ СТРАЖДЕННИМ І НЕЗЛИМ ОБЛИЧЧЯМ, ЯК СИН, ТОБІ НИЗЬКО ВКЛОНЮСЯ І ЧЕСНО ГЛЯНУ В ЧЕСНІ ТВОЇ ОЧІ, ІЛСНИ ЧЕСНИМИ ОБЛИЧНЫМИ. СПОДІВАЮСЯ, ТИ НАРЕШТІ ЗНАЙДЕШ ТАМ СПОКІЙ. ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, ПА. З МИРОМ», – ЗВОРУШЛИВО НАПИСАЛА ЮЛІЯ В СВОЄМУ FACEBOOK.

«14.10.2020 о 8.45 написал зупинилося серце Блежка, Брат, Чоловіка, Побратим, який віддав свою життя за свободу, вільну інуну Україну незаслуженно, один слово Героя України – Миколи Микитенко», – такожи в Facebook.Українці в коментариях подтримали рідних главы АТО-ООС, высловивши співчуття в звязку з втратою.Донька Мититенка сообщила, что мотивы его вчинку суто политичны: «незгода з діями чинної влади, а саме розведення військ на линії розмежування і повзучаю окупація Росії».

За три года до самоспаления Микола Микитенко написал на своей странице в Facebook:«Думаю, як буду горіти? Як Василь Стус ?! Досить сил довести, що Украина понад усе? Дистало !!! Выйди все, обратись, как 24 числа, разберись со звонком в руки, и зарегистрируйся на нашем сайте Україну !!! ». Трохи раніше від же написав: «Підтримайте за все мои гріхи !!! Слава України!!!».

На сторінці Николь несколько постов, въ яких він він він высказано негативное оставлення до политики президента Владимира Зеленського по віддножню до ветеранов АТО и ООС. Останний пост на своей странице Ворон опубликовал за пять дней до самоспалення: «Зараз 3-25. дуже хочеться, щоб Україна була менстійною».Важно, что Микола Микитенко страйкув против политики Зеленского и за неподтвержденную информацию президенту вже доповіли о смерти ветерана АТО. Владимир Зеленский глобко приголоман и співчуває родним Микитенка