Якщо Україна розпочне контрнаступ по всьому фронту, то в жодному разі не можна зупинятися на лінії 24 лютого – Жданов

Війна ще триватиме, принаймі кілька місяців, і в результаті контрнаступу Україна зможе вийти на кордони 91-го. Військовий експерт спрогнозував терміни активної фази війни.Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі на YouTube-каналі “Україна 24”.Війна в Україні, принаймі її активна фаза, триватиме від одного до шести місяців. А коли українські війська розпочнуть контрнаступ, то в жодному разі не можна зупинятися на лінії 24 лютого. Закінчення війни, в принципі, має ознаменуватися виходом України на свої межі 1991 року.

«Щодо термінів самої війни – на жаль, я так думаю, що це буде не один місяць. Це буде кілька місяців – можливо, і п’ять, і шість – особливо активна фаза», – заявив Олег Жданов.За його словами, якщо Україна розпочне контрнаступ по всьому фронту, то в жодному разі не можна зупинятися на лінії 24 лютого. В будь-якому разі, на Донбасі треба йти до державного кордону.Також військовий експерт заявив, що найбільшою проблемою для України, яка виникне у майбутньому, стане окупований Крим.

«Це Крим. Я вважаю, що Генштаб – це єдиний орган, який може ухвалити рішення про те, яким способом звільняти Крим. Вводити війська в Крим чи не вводити. У жодному разі це не можна довіряти політикам», – наголосив військовий експерт.