Домой Новости «Вiн вжe точно nporpaв», — poзkpumo дуже xumpuй nлaн nymiнa: вiн мoжe nocmaвumu…

«Вiн вжe точно nporpaв», — poзkpumo дуже xumpuй nлaн nymiнa: вiн мoжe nocmaвumu…

0
«Вiн вжe точно nporpaв», — poзkpumo дуже xumpuй nлaн nymiнa: вiн мoжe nocmaвumu…

Путін може поставити на своє місце Медведєва, як зробив це у 2008 році, щоб перевести на нього всі стрілки та зробити цапом-відбувайлом, вважає Антон Геращенко.

«Він розуміє, що вже програв», — Антон Геращенко розкрив один із хитрих планів ПутінаРадник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко зробив певні висновки після зустрічі Дмитра Медведєва та лідера Китаю Сі Цзіньпіна. На його думку, Путін шукає варіант, як зробити рокіровку. Один із найімовірніших варіантів – це знову зробити президентом Дмитра Медведєва з метою, щоб повісити на нього всіх собак після остаточної поразки РФ у війні з Україною.

Таку думку він висловив в інтерв’ю Алесі Бацман, яке можна подивитися на однойменному YouTube-каналі «Алеся Бацман».«Він робив так 10 років тому, коли пішов з посади президента, — став прем’єр-міністром, а замість нього президентом був Медведєв. Медведєву він абсолютно довіряє і вважає своєю маріонеткою. Я не виключаю, що Путін розглядає такий варіант. Він йде, робить президентом Медведєва, і Медведєв уже йде на всі ці непопулярні кроки, щоб піти з Криму і відкотитися назад. А Путін на кшталт осторонь. І в усьому потім звинувачують Медведєва»,