Домой Новости Щойно, різко стало погано! Втратили нашу зірочку! Лікарі не змогли нічого зробити! Велике горе для всіх нас

Щойно, різко стало погано! Втратили нашу зірочку! Лікарі не змогли нічого зробити! Велике горе для всіх нас

0
Щойно, різко стало погано! Втратили нашу зірочку! Лікарі не змогли нічого зробити! Велике горе для всіх нас

73-річній акторці тричі за останні 30 років діагностували рак.

73-річна співачка й акторка британського походження Олівія Ньютон-Джон, відома роллю Сенді у фільмі 1978 року «Бріолін» із Джоном Траволтою, раптово померла. Інформацію підтвердив її чоловік Джон Істерлінг. Про це повідомляє видання The Guardian.

«Олівія Ньютон-Джон (73 роки) мирно померла сьогодні вранці на своєму ранчо в Південній Каліфорнії в оточенні сім’ї та друзів. Ми просимо всіх поважати недоторканність приватного життя сім’ї в цей дуже важкий час», — написав вдівець.

Это «убивает» катаракту и глаукому за 3 дня и восстанавливает зрение на 102% …
Джон також додав, що Олівія була символом тріумфу та надії. Протягом понад 30 років вона боролася з раком, а її Фонд підтримував дослідження в цій галузі.

В Олівії залишилися чоловік, а також дочка Хлоя Латтанці. Вона вшанувала пам’ять матері, опублікувавши кілька знімків у Instagram.

Олівія Ньютон-Джон, співачка

Як відомо, у Ньютон-Джон тричі діагностували рак грудей за останні 30 років. Уперше їй вдалося перемогти хворобу в 1992 році та перебувати в стані ремісії до 2013 року. Востаннє лікарі виявили пухлину у 2018 році.

У той період вона вирішила зібрати кошти на дослідження впливу канабісу на лікування раку. Для цього знаменитість продала кілька пам’ятних речей із фільмів, у тому числі культове вбрання «поганої Сенді» з «Бріоліну».

В інтерв’ю журналістам Олівія розповідала, що лікує хворобу «природним шляхом» і використовує олію канабісу, зроблену з марихуани, яку її чоловік вирощує в Каліфорнії, щоб полегшити біль.

У 2020 році вона отримала нагороду за заслуги у сфері благодійності, досліджень раку та розваг.

Данину поваги культовій акторці та співачці віддав її колега з фільму Джон Траволта.

«Моя люба Олівіє, ти зробила наше життя набагато кращим. Твій уплив був неймовірним. Я так сильно тебе люблю. Ми побачимося на дорозі, і ми знову будемо всі разом. Твій із першого моменту, коли я побачив тебе, і назавжди! Твій Денні, твій Джон!» — написав він у себе в Instagram.