Домой Новости “Ця людuна nрunuнuла для мeнe cвoє icнyвaння..” Єфросuнiнa зрoбuлa ryчнy зaяву nро Гoрбyнoвa і відnовiлa на xeйm

“Ця людuна nрunuнuла для мeнe cвoє icнyвaння..” Єфросuнiнa зрoбuлa ryчнy зaяву nро Гoрбyнoвa і відnовiлa на xeйm

0
“Ця людuна nрunuнuла для мeнe cвoє icнyвaння..” Єфросuнiнa зрoбuлa ryчнy зaяву nро Гoрбyнoвa і відnовiлa на xeйm

Українська телеведуча Маша Єфросиніна з лайкою накинулася на підписників, які звинуватили її в підтримці свого давнього друга – продюсера Юрія Горбунова, який потрапив у скандал через зйомки серіалу за державні кошти. Зірка змушена була зізнатися, що з 2021 року він “перестав для неї існувати”.

Єфросиніна заявила, що в пості про небажання брати участь в публічних скандалах не йшлося про Горбунова. Ведуча в Instagram попросила фанатів не додумувати (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Та від**біться ви від мене з тим Горбуновим. Ця людина припинила особисто для мене своє існування ще у 2021 році. Я писала про те, що, якщо ви виборюєте свою правду, ви злі на щось, не треба постійно потребувати тих самих проявів від мене в кожному такому випадку”, – написала Маша Єфросиніна.

Знаменитість поскаржилася, що має безліч справ, страхів та обовʼязків. Ведуча також дорікнула шанувальникам, що їм байдуже на її переживання.“Чому я вас не цікавлю як людина, а лише як об’єкт, який треба роз**бати? Люди, шановні, думайте, а не додумуйте! Нам всім п**да з таким відношенням одне до одного”, – вилаялася Єфросиніна.

Нагадаємо, що напередодні зірка написала пост, в якому виправдалася за мовчання в публічних скандалах. Підписники ведучої звинуватили її в спробі захистити Горбунова, адже знаменитості були близькі.

Продюсер виграв тендер на знімання 24-серійного комедійного серіалу за 33 млн гривень про айтівців. Горбунов на прикладі Охлобистіна пояснив, нащо знімає серіал за державні гроші. Українці ж дорікнули зірці, що захисникам України на передовій потрібна зброя, авто і дрони, а не жарти.