Домой Новости Тlло було настількu nонівечене, що навіть не моглu уnізнатu: у Львові матір двох маленькuх дітей убuв несnравнuй ліфт

Тlло було настількu nонівечене, що навіть не моглu уnізнатu: у Львові матір двох маленькuх дітей убuв несnравнuй ліфт

0
Тlло було настількu nонівечене, що навіть не моглu уnізнатu: у Львові матір двох маленькuх дітей убuв несnравнuй ліфт

У Львові сталася страшна трагедія. У багатоповерховому будинку на вулиці Мазепи, 13 а ліфт смертельно травмував матір двох дітей. Покалічене тіло жінки виявив ліфтер, який приїхав на виклик. У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею “Порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою”.

“Картина жахлива”

Страшна трагедія сталася в багатоповерховому житловому будинку на вулиці Мазепи, 13 а у Львові.О 12 годині дня 47-річна Ірина Семенюк поверталася додому. Вона мешкала на шостому поверсі. Жінка викликала ліфт і ступила до кабінки. Що сталося далі, тепер належить встановити слідству.

Але бездиханне тіло жінки виявили вже в ліфті на шостому поверсі. Воно було сильно покалічене.

“Картина жахлива. У жінки пошкоджено ногу та голову. Встановлено, що ліфт не падав, як писали про це раніше. Він піднявся на шостий поверх. Наразі відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 272 КК України “Порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою”. Призначено усі необхідні експертизи”, – сказала нам речниця пресслужби поліції Львівської області Світлана Добровольська.Винному загрожує до восьми років позбавлення волі.

Тіло – у ліфті, а сумка на першому поверсі

Мешканці цього під’їзду розповідають, що ліфт давно несправний. “Скільки будинку років, стільки він тут і працює. Його вже не один раз ремонтували, він часто виходив з ладу. Останнім часом у нього часто просто не відчинялися двері, або відчинялися і відразу зачинялися”, – каже одна з мешканок цього будинку.

Голова ОСББ Юрій Кукурудза запевняє, що три роки тому ліфт перевіряли, проводили експертизу та ремонтували.Однак ще одна сусідка розповіла, що в день загибелі Ірини ліфт їздив сам собою. “Я сама вже багато років не їжджу цим ліфтом, бо боюся. Він давно несправний. Майстра викликають постійно. І того дня теж майстер був, відремонтував і пішов. А через деякий час сусіди з 1 по 3 поверхи чули жахливий крик. Знову приїхав майстер, зазирнув у шахту, там щось капало. Він сказав, що це не машинне масло, а кров. Потім викликали поліцію. Нам показували фото тіла, воно було сильно покалічене”, – каже жінка.

Також відомо, що сумка Ірини залишилася лежати в коридорі на 1 поверсі будинку. Люди припускають, що сумка була на плечі жінки, пристебнута на ремінці.“Ймовірно, двері швидко зачинилися і затиснули ремінь, а коли кабінка рушила, то сумка відірвалася. Це ж кілька секунд і все. А далі вже, можливо, ремінь затягував її, вона намагалася вирватися, а потім він її покалічив. Тут уже справа поліції розібратися”, – продовжує сусідка.