Домой Новости «Юра, що ти собі дозволяєш?! Люди не простять тобі ЦЕ!» Кондратюк заклuкав Горбунова не братu в державu 33 млн грн на серіал, колu людu скuдаються на дронu

«Юра, що ти собі дозволяєш?! Люди не простять тобі ЦЕ!» Кондратюк заклuкав Горбунова не братu в державu 33 млн грн на серіал, колu людu скuдаються на дронu

0
«Юра, що ти собі дозволяєш?! Люди не простять тобі ЦЕ!» Кондратюк заклuкав Горбунова не братu в державu 33 млн грн на серіал, колu людu скuдаються на дронu

Український продюсер і ведучий Ігор Кондратюк звернувся до свого колеги Юрія Горбунова з проханням не брати в держави гроші, виділені на створення нового серіалу.Ігор Кондратюк записав емоційне відео, в якому порушив питання, яке турбує мільйони українців: «Чому держава виділяє гроші на другорядні речі, у той час як вони збирають гроші на дрони та інші потреби ЗСУ». У своєму відео він звернувся до колеги, актора, ведучого і продюсера Юрія Горбунова.

За даними порталу закупівель Прозорро, 18 липня студія Горбунова Прототип продакшен і ДП підписав контракт Мультимедійна платформа іномовлення України підписали угоду на створення серіалу СМТ Інгулець. На роботу над серіалом виділили 33 млн грн коштів з держбюджету, пише Цензон.НЕТ. Новина про виділення такої суми з держбюджету обурила Кондратюка.Він порівняв дві новини, які з’явилися майже одночасно: про оголошення збору Сергія Притули на розвідувальні комплекси БПЛА за 120 млн грн і виділення 33 млн грн на виробництво серіалу.

«У мене трошечки розриває бошку. Я вчора говорив з херсонськими нацгвардійцями, що їм потрібно і скільки це коштує. Я знаю, що збори падають. І я знаю, що ці новини діаметрально протилежні, вони знаєте, що роблять? Вони роблять найгірше. Вони роблять з українців, які є крутою, відчайдушною волонтерською нацією, вони роблять з українців націю, яка буде сповідувати принцип — моя хата з краю. І пофігу мені ЗСУ і все інше.

Шановний Юро, на чорта зараз використовувати державні 33 млн, коли в країні не вистачає дронів і засобів боротьби з дронами Росії, з РЕБАми, навіщо? Я звертаюсь публічно, бо я розумію, що ти не шантажем взяв ці гроші. Їх тобі виділили. І може, це відео почують ті, хто тобі виділили. Може, в них хоч щось спрацює”, — сказав він, нагадавши, що в разі, якщо росіяни захоплять Україну, то й музей Голодомору вже буде непотрібний.Він звернувся до українців із проханням не використовувати державні кошти на ненагальні потреби.«Люди добрі, не використовуйте зараз державні кошти ні на що, крім критичної інфраструктури і Збройних сил України. Благаю!» — завершив Кондратюк своє звернення.

«Вибір простий: або дрони (та інші засоби ураження окупантів), або — серіали і барабани. Але останніми рашиста з України не вигониш! (якщо й давати гроші кінобізнесу під час війни — то на документальні фільми. Які фіксуватимуть силу і незламність ЗСУ, трагедію та героїзм українців, і злочини російських варварів-окупантів)», — так підписав він своє звернення.