Домой Новости Західна Україна в тpауpі… жахлuва звістка…П’ятеро молодих хлопців пoляглu захuщаючи країну від загарбнuків…

Західна Україна в тpауpі… жахлuва звістка…П’ятеро молодих хлопців пoляглu захuщаючи країну від загарбнuків…

0
Західна Україна в тpауpі… жахлuва звістка…П’ятеро молодих хлопців пoляглu захuщаючи країну від загарбнuків…

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув волинський захисник Антон Крилов.Про це повідомив міський голова Нововолинська Борис Карпус.

Мешканець Нововолинська, 36-річний Герой загинув на Запоріжжі.«Висловлюю найщиріші співчуття сім’ї загиблого. Вічна пам’ять Герою!» – написав Карпус.

Інформація щодо прибуття тіла та похорону буде згодом.

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув 40-річний волинянин Михайло Мітура.Про це повідомили у Мар’янівській селищній раді.3 червня чоловік на війні відзначив 40-річний ювілей.«У боях за незалежність України загинув житель с. Ржищів Мітура Михайло Іванович. Чоловік був призваний 21 червня 2022 на військову службу по мобілізації до складу військової частини м. Житомир», – йдеться у повідомленні.

Солдат загинув 17 липня 2023 року під час виконання бойового завдання, щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Новоселівське Луганської області.«Щирі співчуття дружині, дітям, рідним та близьким. Вічна шана, честь і слава Герою!» – висловлюють співчуття у громаді.

У бою з російськими окупантами 14 липня 2023 року загинув солдат Віталій Володимирович Матвійчук з Рожища.Про це повідомляє Рожищенська міська рада.Захисник України загинув, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України, в районі населеного пункту Степове Василівського Запорізької області, – повідомили у міській раді.У понеділок, 17 липня, у Запорізькій області, виконуючи бойове завдання загинув Герой з Луцького району Дмитро Швець.

Про це повідомляє Рожищенська міська рада.Солдат Швець Дмитро Русланович, 2002 р.н. загинув виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України, в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув житель села Борочиче на Волині 47-річний Олександр Михальчук.

Про це повідомили у Мар’яніській селищній раді.«За результатами ДНК-експертизи від 17 липня 2023 року було ідентифіковано тіло військовослужбовця Михальчука Олександра Володимировича. Чоловік був призваний по мобілізації до збройних сил України 08 вересня 2022 року», – йдеться у дописі.

Солдат, Михальчук Олександр Володимирович, житель с.Борочиче, загинув 8 травня 2023 року під час виконання бойового завдання, щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Гряниківка Купянського напрямку.Про час та дату зустрічі тіла полеглого героя, буде повідомлено згодом.