В УКРАЇНСЬКОМУ ЖУРІ ПОЯСНИЛИ 0 БАЛІВ ВІД УКРАЇНИ ДЛЯ ПОЛЬЩІ

В мережі спалахнула палка дискусія не лише через перемогу Kalush Orchestra на Євробаченні-2022, а і через бали, які отримала дружня Польща від українського журі. Так польський виконавець Ochman отримав від українського журі нуль балів.Велика кількість українців побачили у таких балах кричущу невдячність по відношенню до Польщі, яка під час війни показала себе справжнім братнім народом для України.Як же так вийшло, спробували пояснити члени журі, співачка Ірина Федишин та продюсер Вадим Лисиця. Розлогий допис у Facebook виклала й дружина останнього, Ірина.

“Вітаю, Україно! Перемогли на Євробаченні, переможемо і у війні! p.s.: друзі, Польщу я не образила.
Мої бали – перше місце Великобританія,10 – Польща”, – написала Ірина Федишин.Також висловився і Вадим Лисиця. Його позиція викладена на скірі його посту у Фейсбук:

Окрім Лисиці та Федишин, як повідомляє Суспільне, членами журі були: соліст “Піккардійської терції”, заслужений артист України Андрій Капраль; художній керівник Академічного інструментального ансамблю “Високий Замок” Львівської національної філармонії, продюсер Андрій Яцків; кінознавець та кінокритик, викладач Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.