Домой Новости На росію налетіла кара небесна! Будинки та машини змиває водою. Купа жертв ВІДЕО

На росію налетіла кара небесна! Будинки та машини змиває водою. Купа жертв ВІДЕО

0
На росію налетіла кара небесна! Будинки та машини змиває водою. Купа жертв ВІДЕО

Напередодні Туапсе, що у Краснодарському краї, буквально змило потужною водою. Зливи були настільки сильними, що не вдалося минути жертв.У місцевих ЗМІ повідомляють, що виявили щонайменше кількох загиблих внаслідок негоди. Дані прокуратури свідчать про те, що двоє людей стали жертвами великої води, а ще двоє – зниклі безвісти, передає 24 Канал.

Шалена злива вбиває людей.Відомо, що жертвами зливи стали дівчина 2003 року народження та чоловік 1956 року народження. Спочатку їх вважали зниклими безвісти у Туапсе, а невдовзі виявили їхні тіла у морі.Як уточнили у прокуратурі, жертви великої води перебували у будинку. Його ж змило у річку під час підтоплення.Невдовзі дані актуалізували. Вже стало відомо про трьох жертв, яких виявили у Туапсинському районі. Зауважимо, що дані трішки не збігаються зі словами прокурорів. Отже, мовиться про:

19-річну Ангеліну Комбарову. Її будинок знесло потоком води. Разом з дівчиною у ньому перебували 15-річний Олександр Комбаров і 22-річна Катерина Перев’язко. Двох останніх ще шукають.67-річний співробітник новомихайлівського радгоспу Михайло Симунян. Він пробував переїхати вбрід річку поблизу села Підхребтове на своїй “Ниві”. Але транспортний засіб вода понесла за собою.

67-річний Володимир Філіппов. Він їхав на своєму ВАЗі, коли його машину теж змило водою.
Потужна злива в Туапсе: що відомоНегода спіткала Туапсинський район 12 липня. Підтоплення зафіксували як у курортному місті, так і на його околицях.Відомо, що підтопленою була ділянка траси Джубга – Сочі у районі Лермонтово. Внаслідок цього проїзд дорогою вирішили перекрити.

Позмивала автівки вода у курортному селищі Небуг. Це стало причиною того, що в одному з провулків утворилася кількаметрова стіна з автомобілів, яка повністю блокувала рух.Для розуміння, у Туапсе й околицях у ніч проти 12 липня всього за три години випали 144 міліметри опадів. Різко піднявся рівень води у річках Нечепсухо, Шапсухо та Дефань.