Домой Новости “Пpилетіло не по дuтячому…!” Казарми кадиpівців pозлетілися на сотні метpів. Лiквiдованих та поpанених вивозили потайки

“Пpилетіло не по дuтячому…!” Казарми кадиpівців pозлетілися на сотні метpів. Лiквiдованих та поpанених вивозили потайки

0
“Пpилетіло не по дuтячому…!” Казарми кадиpівців pозлетілися на сотні метpів. Лiквiдованих та поpанених вивозили потайки

Окупантам слід нарешті затямити, що їм ніде в тилу не буде безпечно та спокійно. Так, напередодні прилетіло до Маріуполя. Кажуть, влучання було по казармі з кадирівськими найманцями.

Джерело: Петро Андрющенко

За наявною інформацією, казарма кадирівців була розташована на території Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча. Розповів про це радник міського голови Петро Андрющенко.Кадирівців потайки везли у бік Донецька.Попередньо стало відомо, що поранених кадирівців потайки везли у напрямку Донецька. Андрющенко припустив, що це може свідчити про їхній важкий стан. Загалом деталі уточнюють.

Він також звернув увагу на російське медіасередовище. Згідно з тим, що пишуть у ньому, ураження можна порівняти з “Юр’ївською бавовною”. Тоді її теж намагалися масовано маскувати під “роботу ППО”. У випадку з прильотом у Маріуполі відбувається те ж саме.Нагадаємо, що місяць тому пролунали вибухи на військових об’єктах Росії у Юр’ївці, що неподалік Маріуполя. Цікаво, що всіх колаборантів, які допомагали росіянам, заарештували. Такою є ціна зради.

Тим часом тривожно було для окупантів на Херсонщині. За наявною інформацією, вони обстріляли позиції своїх же земляків.Про це розповів військовий експерт Олег Жданов на своєму ютуб-каналі. За його словами, окупанти подумали, що на лівому березі ЗСУ. І саме тому почали відкривати вогонь. Правда, били вони по своїх.Крики, вереск, лайка – поки не використали всі боєприпаси, російська артилерія не зупинилась. Опорник знищили повністю, перебили достатню кількість своєї піхоти, – зазначив Жданов.

Слід розуміти, що артилерія Росії атакує ці райони безупинно. Тож влучання по своїх – не рідкість серед окупантів.Олег Жданов додав, що у ворога спостерігаються проблеми зі зв’язком. Прямої комунікації між певними групами немає. Відтак, окупанти використовують спеціальну людину, яка передає повідомлення між ними. Через це виникає затримка інформації. Як наслідок – friendly fire.

Джерело