Домой Новости Українці змінuлu Крuм та 0десу на новuй курорт на якому вже нема де “яблуку вnастu”! Відnочuвають і ві*йна не nоміха! Вuкрuваємо вам це місце!

Українці змінuлu Крuм та 0десу на новuй курорт на якому вже нема де “яблуку вnастu”! Відnочuвають і ві*йна не nоміха! Вuкрuваємо вам це місце!

0
Українці змінuлu Крuм та 0десу на новuй курорт на якому вже нема де “яблуку вnастu”! Відnочuвають і ві*йна не nоміха! Вuкрuваємо вам це місце!

Шацькі озера — один з найвідоміших курортів на Волині. Щороку тут відпочивають туристи з усієї України. Однак, минулого літа відпочивальники сюди їхати здебільшого боялись. Все через близькість до кордону з Білоруссю (близько 11 кілометрів, — ред.). Так, у 2022 році туристичний сезон був млявий, так думали буде й цьогоріч, ідеться в матеріалі Високого Замку.

Та трапилось те, що не очікували місцеві мешканці – туристів їхало настільки багато, що у на трасі М-07 утворились затори.

«Це лише перші вихідні в цьому році, коли здаю в оренду будиночок. Не їхали відпочивальники. Не знаю з якої причини, можливо, погода не була достатньо спекотна, — розповідає Андрій, власник будиночка поблизу озера. — У мене будиночок для 6 людей і за добу він вартує 700 гривень».

Та знайти житло не так просто. «Перша» берегова лінія у приватному секторі вже рясніє оголошеннями, що «місць нема».

Традиційним для літнього сезону на Шацьких озерах залишається улюблений десерт відпочивальників — пончики.«Цього року продаю пончики по 40 гривень, бо ціни всі пішли в гору. Печу з різними начинками. Відпочивальники охоче смакують і з ягодами, і з маком», — розповідає пані Галина, яка щороку випікає та продає пончики.

Чи буде довгий і фінансово вигідний сезон місцеві не беруться прогнозувати. Кажуть, що найімовірніше, туристи приїжджатимуть на вихідні з області. Як буде далі – все залежить від ситуації в країні.