Домой Новости Йoго любuлu всі… На фpонті загuнув відомuй укpаїнськuй актоp. Про сmеpть cтало відомо у день його наpодження…. ФОТО

Йoго любuлu всі… На фpонті загuнув відомuй укpаїнськuй актоp. Про сmеpть cтало відомо у день його наpодження…. ФОТО

0
Йoго любuлu всі… На фpонті загuнув відомuй укpаїнськuй актоp. Про сmеpть cтало відомо у день його наpодження…. ФОТО

У бою з російськими загарбниками загинув київський актор Філіп Віннер (Дєдковський), який захищав Україну від терористів більш як рік.Про смерть хороброго захисника стало відомо 9 липня – у день його народження.

Герою мало виповнитися 32 роки.Про це повідомили на сторінці ЧЕсного театру у Facebook (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Наш актор Філіп Віннер назавжди в строю. Родина нашого театру збідніла. З перших днів вторгнення Філіп захищав нашу землю в найгарячіших точках. Та продовжував жити театром. На його сторінці побачите вірші з окопів. Він привіз театр із собою на війну. Його вбила Росія. Не пробачимо. Щирі співчуття родині та друзям”, – йдеться в пості театру.

На своїй сторінці актор публікував фото й відео з передової. Часто він записував, як декламує вірші культових українських поетів просто з окопу, тримаючи зброю в руках. Його чуттєві відео надихали та зворушували підписників.

Філіп Віннер служив у 26-му окремому стрілецькому батальйоні, який побував у найгарячіших точках на Донецькому напрямку.

Загиблий воїн був частиною не тільки ЧЕсного театру, а й ексучасником київського “Живого театру” та драматичного театру КНУКіМ. На передовій воїна підтримували колеги, які надсилали йому посилки та слова вдячності.