Домой Новости Сkандал на цілу область! Людu вurналu священнuків nросто з собору!! Прuчuнa врaжaє!!! ВlДЕ0

Сkандал на цілу область! Людu вurналu священнuків nросто з собору!! Прuчuнa врaжaє!!! ВlДЕ0

0
Сkандал на цілу область! Людu вurналu священнuків nросто з собору!! Прuчuнa врaжaє!!! ВlДЕ0

неділю, 9 липня, мешканці Нетішина на Хмельниччині, вигнали з місцевого собору ікони Божої Матері «Неопалима купина» священиків УПЦ МП.Про це повідомив міський голова Нетішина Олександр Супрунюк, – пише zaxid.net.

«Вітаю Нетішинську громаду з перемогою на ідеологічному фронті», – написав він у Facebook.Участь в акції взяли парафіяни, місцеві активісти, представники місцевої влади, депутати, загалом декілька сотень людей. Серед учасників був присутній і директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра.

Ще 9 квітня місцеві жителі Нетішина проголосували за перехід двох церков до Православної церкви України. Згідно з результатами голосування, у якому взяли участь 2436 людей, з-під підпорядкування УПЦ МП вийшли Собор ікони Божої Матері «Неопалима купина» та церква Святої Параскеви. Однак, попри таке рішення, представники УПЦ МП досі усіляко намагалися завадити зборам громади.

Як розповіли співрозмовники ZAXID.NET, сьогодні громадськість змусила священиків УПЦ МП, а також їхніх нечисленних прихильників покинути храм.Не обійшлось без штовханини, у яку втрутилась поліція. Громадськість з українською національною символікою вигукувала гасла: «Геть», «На вихід». Коли ж священики УПЦ МП та їхні прихильники під аплодисменти почали виходили їм навздогін вигукували «Геть попа» і «Слава Богу».