Домой Новости США в дикому шоці! Історичний рекорд ЗСУ – вдалося неможливе: прямо з фронту! Байдену доповіли!

США в дикому шоці! Історичний рекорд ЗСУ – вдалося неможливе: прямо з фронту! Байдену доповіли!

0
США в дикому шоці! Історичний рекорд ЗСУ – вдалося неможливе: прямо з фронту! Байдену доповіли!

У Держдепі Сполучених Штатів захопилися винахідливістю українців після вибухів на авіабазах Російської Федерації. У США вважають, що за вибухами на аеродромах Дягілєво та Енгельс стоїть Україна.

Про це заявила заступниця держсекретаря з політичних питань Вікторія Нуланд у коментарі CNN. Вона зазначила, що «ніхто не взяв на себе відповідальність» за вибухи на російських летовищах Дягілєво та Енгельс 5 грудня.

«Метою були бомбардувальники, які росіяни використовували для атак на критичну інфраструктуру… Українці неймовірно винахідливі. Вони створюють свої безпілотники, повітряні та морські і ті неймовірно ефективні», — зазначила Нуланд.

Представниця Держдепу також звинуватила російського диктатора Володимира Путіна у військових злочинах і наголосила, що він «приніс війну до кожного цивільного дому». Вона додала, що нездатний перемогти на полі бою голова кремлівського режиму вирішив спробувати заморозити Україну.

За словами Нуланда, позиція США не передавати Україні зброю, яку можна використовувати для ударів територією країни-агресора, «не змінилася».